AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Pc Donanım Rehberi Görsel Eğitim Seti Tamamen Türkçe

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
demircan
Admin
Admin

MesajKonu: Pc Donanım Rehberi Görsel Eğitim Seti Tamamen Türkçe   Salı Ekim 20, 2009 10:25 am

Bu Seferki Eğitim Setimde Vereceğim Belkide Hiç Bir Bilgisayar Uzmanının Size Anlatmayacagı Bir Kaynak.Kendi Basınıza Sıfırdan Bir Pc Toparlamak.Evet Yanlıs Duymadınız Bu Videoyu Nero İle Vcd Formatı Yapın Televizyonun Karsısına Gecin Aynı Bakkalda Manavdan Alış Veriş Yapar Gibi Bilgisayar Malzemelerini Satın Alın Ve Gönlunuze Göre Pc Toplamaya Başlayın.Evet Bu Kadar Kolay.

Zaten Diğer Setlerimde Format Ve Program Atmakdan da Bahsettiğim İçin Hiç Bİr Kayanaga Gerek Duymadan Kendi Bilgisayarınızı Toplayın. Bizi İzlemeye Devam Edin Diğer Vereceğim Setimde laptoptan Masa üstü Bilgisayara Lcd Ekrandan Yazıcı Tamirine ve Yazıcı tuner Dolumuna kadar Serviscinizin Aldıgı Kursu Sizde almanız İçin O Sertifika Kursunun Amatör Kamera İle Çekimlerini Paylasacagım.Cogu Bilgisayarcınızın Sizden daha zeki Oldugunu Sakın Düşünmeyin.Buradaki Anlatılanların Dörtte Birini Bilmeyenleri pc Doktoru Diye Dükkan Acmıslardır.

DOWNLOAD
rapidshare.com PC-Donanim_Rehberi_by_MonaSra.part1.rar.html
rapidshare.com PC-Donanim_Rehberi_by_MonaSra.part2.rar.html
rapidshare.com PC-Donanim_Rehberi_by_MonaSra.part3.rar.html
rapidshare.com PC-Donanim_Rehberi_by_MonaSra.part4.rar.html
rapidshare.com PC-Donanim_Rehberi_by_MonaSra.part5.rar.html
Kullanıcı profilini gör http://tosyagundem.eniyiforum.biz

Pc Donanım Rehberi Görsel Eğitim Seti Tamamen Türkçe
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası